Oznámenie o vstupe na pozemok - Verejná vyhláška, č.j.: OÚ/2024/317-01

Studienka 364
908 75 Studienka

VEC:   OZNÁMENIE o vstupe na pozemok – Verejná vyhláška
spoločnosť Západoslovenská distribučná, a.s. je prevádzkovateľom regionálnej distribučnej sústavy na vymedzenom území, ktoré tvoria územia Bratislavského, Trnavského, Nitrianskeho a Trenčianskeho kraja (ďalej len „Distribučná sústava“) a držiteľom  povolenia č. 2007E 0258 v platnom znení na podnikanie v elektroenergetike v rozsahu distribúcia elektriny vydaného rozhodnutím Úradu pre reguláciu sieťových odvetví. Povolenie je verejne dostupné na webovom sídle Úradu pre reguláciu sieťových odvetví www.urso.gov.sk

Spoločnosť Západoslovenská distribučná, a.s. je ako prevádzkovateľ Distribučnej sústavy povinná podľa zákona č. 251/2012 Z. z.  o energetike a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „Zákon o energetike“) zabezpečiť (i) spoľahlivé, bezpečné a účinné prevádzkovanie Distribučnej sústavy, (ii) pravidelnú údržbu  a obnovu Distribučnej sústavy a (iii) rozvoj a prevádzkyschopnosť Distribučnej sústavy.

Za účelom plnenia vyššie uvedených zákonných povinností pristupuje spoločnosť Západoslovenská distribučná, a.s., k realizácii líniovej stavby „VN káblové vedenie“  (ďalej len „Líniová stavba“). Názov stavby: SA_A1_Studienka, VNK, TS, NNK.

Na cudzie  pozemky a do cudzích objektov bude vstupovať vo verejnom záujme v priebehu obdobia 10/2024 až 01/2025 v rozsahu a spôsobom nevyhnutným na výkon činnosti prevádzkovateľa distribučnej siete.
Toto oznámenie sa vyhlási ako verejná vyhláška v mieste obvyklým spôsobom a vyvesí sa na úradnú tabuľu obce/mesta na dobu 30 dní. Posledný deň vyvesenia je dňom doručenia všetkým vlastníkom nehnuteľností.
PODKLADOM je priložený zoznam parciel v katastrálnom území obce Studienka.

Kontakt: PATÁK, s.r.o., V.P. Tótha 30, 905 01 Senica
Enikö Kiššová  +421 915 975 403,inziniering@pataksro.sk
Ján Miča +421 905 718 870, mica@pataksro.sk

192129-RC0010-21_Supis_dotknutych_pozemkov_ZMENA pri NAFTA.xlsx (114712)